Oaza dzieci bożych

To zawołanie Jezusa, na które pragniemy odpowiedzieć organizując w naszej parafii Oazę Dzieci Bożych. Składają się na nią cotygodniowe spotkania w każdą sobotę o godz. 11.00 dla dzieci ze szkół podstawowych.

 

Dzieci poprzez naukę, modlitwę oraz wspólną zabawę poznają bliżej Boga i uczą się miłości braterskiej. Mogą angażować się również we wspólnotę parafialną czytając czytania w czasie liturgii i uczestnicząc w nabożeństwach. Do Oazy Dzieci Bożych należy 20 osób, odpowiedzialnymi zaś są: animatorka Ewelina Górak i animatorka Marta Popis.

 

Choć jest już grupa dzieci, która wnosi w tę wspólnotę wiele dobra i radości to jednak my i sam Jezus czekamy na nowych uczestników, którzy swoją osobą wzbogacą nasze grono.

Zapamiętaj mnie (90 dni)
  • Zasady przetwarzania danych

    Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

    Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej, siedziba: Sosnowiec-Zagórze, ks. F. Blachnickiego 9.